DJ Mr Smit
DJ
4 uur
Exclusief DJ techniek
80's, 90's, Allround, Dance, Disco, House, Lounge, Nederlands, Pop, R&B, Rock, Soul
Prijs vanaf: €1150 (exclusief BTW)
DJ Mr. Smit is een meester in het creëren van de perfecte muzikale sfeer voor elk evenement. Met meer dan 15 jaar ervaring treedt hij op tijdens bedrijfsevenementen, bruiloften, modeshows, in bars en op grote festivals met een publiek tot wel 20.000 mensen. Hij past zijn stijl moeiteloos aan elke stemming of gelegenheid aan. DJ Mr. Smit treedt ook regelmatig op met live muzikanten, waaronder saxofonisten, violisten, MC’s en drummers. Samen creëren ze een unieke en dynamische show.
In de loop der jaren heeft DJ Mr. Smit gedraaid voor topklanten zoals Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Ford, Nestlé, Philips, ING en ABN-Amro. Zijn optredens hebben grote podia verlicht, waaronder het Olympisch Stadion in Amsterdam, het Museumplein, de Adam Tower en de Ziggo Dome. Hij speelde zelfs na een show van Drake. Hij heeft ook opgetreden in populaire podia zoals de Heineken Brouwerij, Artis Zoo, Hotel Arena, Panama, Escape en de Harbour Club.
De talenten van DJ Mr. Smit hebben hem buiten Nederland gebracht naar Ibiza, Barcelona, München, Londen en zelfs EXPO 2017 in Astana, Kazachstan. Dankzij zijn gevoel voor het publiek levert hij altijd de juiste muziek voor elk publiek. Zijn zorgvuldig samengestelde playlists zorgen er dan ook voor dat mensen blijven dansen en terugkomen voor meer. Zo wordt elk evenement met DJ Mr. Smit een onvergetelijke ervaring.









Danielle en Sven
24 oktober 2024
Op onze bruiloft hadden we een combi van de band The Royals en Peter als DJ. Het was een fantastische avond. Peter heeft alle nummers gedraaid die we graag wilden horen. Het feest is van het begin tot het eind fantastisch geweest. Er is geen inkak moment geweest. Het is gewoon blijven knallen en we hebben van heel veel gasten terug gekregen dat het echt een geweldig feest was. Voor herhaling vatbaar. We hebben GENOTEN!!! (net zoals we al zongen bij het laatste nummer ;-)) Dank daarvoor!!
Danielle en Sven
24 oktober 2024
Op onze bruiloft hebben we een combinatie gedaan van de band The Royals en Mr Smit als DJ. Dat was een geweldige combinatie. Het was een spetterend feest van het begin tot het eind. We hebben de nummers gehoord die we graag wilden horen en we hebben van meerder gasten teruggekregen dat het echt een fantastisch feest was. Voor herhaling vatbaar dus!! Het feest is van begin tot het eind top geweest en er was geen moment dat het ingekakt is. We hebben enorm GENOTEN!! (NB Vandaar dus dit nummer ook als laatste nummer!)
Liefs Erjo & Eva
15 juli 2022
Dankjewel !!! Voor een onvergetelijke avond en voor je talenten. Hoe jij leest wat mensen doet bewegen en hoe je zo lekker kan draaien. En ook gewoon wat voor fijn persoon je bent. Wij zijn zo blij dat je bij ons hebt kunnen en willen draaien!
Wilmer & Ayla
28 mei 2022
Wauw wat hebben we een geweldige dag gehad en wat was de avond een knaller van een afsluiter! Echt ongekend! We hebben onszelf helemaal naar de getver gedanst en we hebben er met volle teugen van genoten! En dat was voor een heel groot deel te danken aan jou, dank, dank, dank! We hebben zoveel enthousiaste reacties op jou gekregen. wat heb je er een feestje van gemaakt. Het was alles wat we er van hoopten en meer. Heel erg bedankt
Reinier & Simone
17 september 2021
Peter heeft waanzinnig gedraaid op onze bruiloft. Wat kan deze man van een feestje, een waardig festival maken!! Hij luistert graag naar je wensen, en anticipeert naar mate de avond vordert! Op mijn volgende feestje weet ik zeker dat ik Peter er weer 100% bij wil hebben!
Peggy & Dennis
22 september 2019
Wij hadden DJ Peter en het was fantastisch!! Iedereen bleef staan op de dansvloer en er kwam van alles qua muziek voorbij. Soms heb je de neiging om bij een bepaald nummer even van de dansvloer af te gaan, maar bij Peter niet!! je wilde de dansvloer gewoon niet verlaten omdat je anders weer een leuk nummer zou missen.
Wij hebben geen muziek lijst aangeleverd, maar dat was niet nodig Peter voelde alles heel goed aan.
Dank je wel voor het fantastisch feestje, we hebben genoten.
Een echte aanrader!!!!
Annelies & Kees
8 juli 2019
Wat een fantastische feestavond hebben wij gehad! Vanaf de openingsdans tot de slotdans hebben we een goed gevulde dansvloer gehad met zulke wisselende muziekstijlen die zo naadloos in elkaar overvloeiden, het was echt knap hoe je dat gedaan hebt!!
En hoe je onze neefjes de hele avond naast je hebt gehad en ze ook echt erin betrokken hebt, ze stegen bijna op van trots! Zo leuk! En dat andere neefje dan met zijn bosje bloemen op de dansvloer……daar moet jij ook van gesmolten zijn!
Ik heb je een hand gegeven aan het begin van de avond en je daarna niet meer bedankt aan het einde van het feest, ik voel me daar helemaal een beetje schuldig over! En dat je Pa op de dansvloer hebt gekregen!! Haha, zo bijzonder! Iedereen van jong tot oud kon zich vinden in je muziekstijl, heel knap. Een buiging voor jou ;-). Dus bij deze: een oprecht Dank je wel! voor een geweldige avond.
Veel liefs van een happy Bride & Groom!
Jorit
12 juni 2019
Wat een geweldige DJ ben jij!!! Onwijs super bedankt. Echt mega dank was dankzij jou een top feest, iedereen (!) had het naar z’n zin, je voelde de sfeer perfect aan. Je zal er vast nieuwe klanten aan over houden .